Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
Výpredaj Fox
.
Bleskový výpredaj Darčekové poukazy Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili CashBack tipy na darček akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo chovateľské potreby

ochotní, komunikativní!

, 17.11.2018

Dobrá komunikácia

, 17.11.2018

Určite odporúčam a ešte sa k nákupom v obchode vrátim aj keď som z KE.

, 16.11.2018

Malý darček naviac potešilo...Dakujem.

, 13.11.2018
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

Pomôcky na zakrmovanie / rakety, spomby

> > Kŕmna raketa Crash Ball

AKCIA -10%
video o produkte

LK Baits - Kŕmna raketa Crash Ball

Revolučný produkt, ktorý prichádza do sveta rybárčenie. Firma LK Baits spoločne s talianskym tímom Advance vyvinula raketu nových rozmerov, ktorá je perfektnou pomôckou pre kŕmenie na veľké vzdialenosti. Cieľom nášho vývoja bolo dodať na trh kŕmiacu raketu, ktorá bude prepracovaná do najmenších detailov. Praktická pomôcka práve prilieta!

Patentovaný systém otvárania: Systém magnetov zaručuje bezproblémové otvorenie rakety po dopade na hladinu a okamžité vysypanie návnady.

Znížený odpor pri vyťahovaní z vody: Ako náhle raketa dopadne na hladinu, okamžite sťahujte. Nemusíte čakať na vysypanie, návnada sa rozptýlila nárazom o hladinu v sekunde. Pri sťahovaní sa raketa zavrie a krásne kĺže po hladine rovno k vám alebo zostane otvorená as ešte menším odporom ju stiahnete. Oproti iným raketám oveľa ľahšie! Nehrozí žiadne pretočenie, zamotania ani krútenie vlasca.

Ľahké plnenie: Vďaka patentovému magnetickému systému naberáte návnady ako bager a bez najmenších problémov ju okamžite uzatvárate. Vďaka maximálnej tesnosti dopravíte návnadu na vaše miesto v 100% stave.

Nahadzovanie: Pri hode nedochádza k zamotávaniu a ani otvorenie rakety. Vďaka svojmu magnetickému systému môžete pri náhode "škrtnúť" špičkou rakety o zem. Neotvorí sa vám a nevysype sa kŕmenie po brehu, ako tomu dochádza u iných rakiet.

Druhy návnad: Do rakety môžete dať akúkoľvek návnadu a nemusíte sa obávať, že návnadami spôsobíte otvorenia rakety alebo že sa neotvorí vôbec. Vnútri rakety nie je žiadny systém, ktorý by spôsoboval tieto nepríjemnosti. Jednoducho Crash Ball LK Baits naplňte boilies, partiklom, method mixom, peletami a tie pokojne môžete zaliať napríklad tekutú potravou, booster, esencií. Raketa je utesnená a preto umožňuje dopraviť na veľkú vzdialenosť aj časť atraktívnych tekutín.


 • Kŕmna raketa Crash Ball
     môže byť u Vás: 20.11.2018   
  skladom: 2 ks (TT: 2)
  Váha (g): 65
  Veľkosť: 0,21 litra
  štandardná cena: € 19.30
  Vaša eShop cena: € 17.37
  Tovar máme na sklade a može byť do 2 dní u Váspo kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkydarček k nákupu ku každej objednávkedoprava zadarmo už od 40Eur
LK Baits
Kŕmna raketa Crash Ball / Pomôcky na zakrmovanie / rakety, spomby
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2018 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×