Shimano Navijak Biomaster FB - Rybárske potreby RYBA
Prejsť do eshopu Tipy na darček
Podeľte sa o svoje rybárske zážitky.
.
Bleskový výpredaj Darčekové poukazy tipy na darček Mivardi top ceny Shimano top ceny Starbaits top ceny Fox top ceny práve sme naskladnili akcia 1+1 zadarmo nové v eShope mivardi nové v eShope udice s navijakom zadarmo

Rychle dodanie a za dobierku si neucntuju ziadnu sumu kurier 3,5€ perfekt. Ine obchody maju dost vysoke sumy kurier 4,8 co je dost a 1,5 dobierka to je spolu suma ako si uctuju CZ stranky . Spokojnost

, 18.07.2019

Ozaj veľký výber

, 05.07.2019

Zatial spokojnost, aj si overili, ci tovar dosiel v poriadku

, 25.06.2019

Rýchlosť doručenia Čo bolo komunikované, to bolo dodržané.

, 25.06.2019
Ďalšie recenzie
panozábery predajne rybárskych a chovateľských potrieb v Trnave na Trstínskej

AKCIOVÁ PONUKA / akciové produkty a sety

> > Navijak Biomaster FB

ZĽAVA -59.32€
video o produkte

Shimano - Navijak Biomaster FB

Shimano Biomaster FB je nový prívlačový navijak s množstvom nových špičkových technológií, ktoré sú použité u top navijakov rady Stella FE.
Tento nový model nahrádza Twin Power FC, ktorý bol veľmi obľúbený medzi rybármi.
Biomaster je jeho technicky vylepšeným nástupcom s neuveriteľne hladkým chodom aj pri veľmi silnej záťaži vďaka novej technológii X-SHIP.
Moderný rybolov prináša, že aj pri love väčších rýb je čím viac obľúbenejšie používanie menších navijákov. Aby si navijak poradil s najťažšími podmienkami je pre výrobu prevodov a tela použitý veľmi pevný ale ľahký hliník.
Odľahčené uchytenie hliníkovej rukoväte je priamo spojené s prevodovkou, čím je eliminovaný vznik akejkoľvek vôle pri točení kľučky navijaku.
Nový Biomaster je skutočne perfektný navijak, ktorý sa uplatní pri sladkovodnom aj morskom rybolove. Zvládne akékoľvek situácie, či už pri citlivom ľahkom alebo veľmi extrémnom chytaní.

SR program - Zahŕňa v sebe všetky aspekty programu S: hladký chod, tichý chod a pevnosť. Program R (spoľahlivosť) dokazuje, že sny o ideálnom navijaku sa menia na skutočnosť. Výsledkom spojenia oboch programov sú navijaky, ktoré ponúkajú celý rad nových jedinečných parametrov.

X-Ship - Pastorok prevodu je na oboch koncoch uložený v S-ARB ložiskách. Vďaka tomu ponúka superhladký chod a vysokú odolnosť proti korózií. Hnacie kolo veľkého priemeru prenáša výkon do pastorku. Výsledkom je hladké navíjanie s vyšším výkonom.

S AR-B - Špeciálne konštruované guličkové ložisko s vysokou odolnosťou voči korózií je osadené špeciálnym krytom, ktorý ho chráni pred pieskom, soľou alebo prachom.

Aero Wrap II – Znížením vnútorného trenia sa podarilo posunúť systém navíjania takmer k dokonalosti a k zvýšenej efektivite. Tesné paralelné náviny v kombinácií s dvoma rýchlosťami oscilácie umožňujú hladšie a dlhšie náhody.

AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.

Easy Maintenance – Servisný otvor umožňuje premazať súčasti navijaku bez nutnosti jeho demontáže. Malý mazací otvor je neoddeliteľnou súčasťou každého navijaku S-programu alebo SR-programu.

Super Stopper II – Pomocou zádržného systému Super Stopper II pri nastavení proti spätnému chodu nebudete cítiť žiadny ťah na kľučke. Nulový voľný pohyb späť na kľučke zaistí Super Stopper II. Výhody systému sú dobré využiteľné pri mikronastavení feedrových špičiek alebo v dokonalejších technikách prívlače.

Dyna-Balance – Systém redukuje kmity navijaku a zaisťuje jeho veľmi hladký chod.

Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.

Floating Shaft II – Kritickým trecím miestom väčšiny navijakov s pevnou cievkou je plocha styku hriadeľa cievky a pastorku. Konštruktéri spoločnosti Shimano riešili prevod minimalizáciou styčnej plochy pri kontakte oboch povrchov a uložením oboch koncov hriadeľa do ložisiek. Výsledné technické prevedenie umožňuje plávajúce uloženie hriadeľa, ktoré významne zlepšuje hladký chod a predlžuje životnosť prevodu.

Hyper Gear – Jemnomechanická hlavná prevodovka prenáša väčší krútiaci moment z kľučky na rotujúcu cievku. Vďaka malým toleranciám v prevodoch prenáša väčší krútiaci moment s nutnosťou použitia menšej sily. Znižuje sa aj opotrebenie jednotlivých súčastí prevodu. S úžasnou účinnosťou prevodu 90,3% sa budete cítiť nielen skvelo, ale budete si aj po rokoch vychutnávať potešenie z tichého chodu.

Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.

Fightin´ Drag – Sekundárny brzdný systém je vhodne umiestnený na zadnej časti navijaku pre okamžité použitie.


 • Navijak Biomaster 2500 FB
  Kapacita (m/mm): 160 / 0,25
  Náhradná cievka (ks): 1
  Počet ložísk: 7+1
  Prevodový pomer: 5,0:1
  Váha (g): 265
  Veľkosť cievky: 2500
  Kapacita (mm/m): 0,25/160
  Prevod: 5,0:1
  Veľkosť: 2500
  pôvodná cena: € 286.81
  štandardná cena: € 255.44
  Vaša eShop cena: € 229.90
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéradarček k nákupu ku každej objednávkedoprava zadarmo už od 40Eur
 • Navijak Biomaster 4000 FB
  Kapacita (m/mm): 180 / 0,30
  Náhradná cievka (ks): 1
  Počet ložísk: 7+1
  Prevodový pomer: 4,8:1
  Váha (g): 295
  Veľkosť cievky: 4000
  Kapacita (mm/m): 0,30/180
  Návin na jedno otočenie kľučkou (cm): 77
  Prevod: 4,8:1
  Veľkosť: 4000
  pôvodná cena: € 303.22
  štandardná cena: € 271.00
  Vaša eShop cena: € 243.90
  Info o termíne dodania Vám radi poskytneme e-mailom na požiadanie.po kliknutí sa otvorí kalkulačka nákupu na splátkyTento tovar Vám doručíme bez poplatku za kuriéradarček k nákupu ku každej objednávkedoprava zadarmo už od 40Eur
Shimano
Navijak Biomaster FB / AKCIOVÁ PONUKA / akciové produkty a sety
 
Navijak Biomaster FB / AKCIOVÁ PONUKA / akciové produkty a sety
 


Chcete poradiť? Ostatní prikúpili napr. toto:

COPYRIGHT © 2019 Rybárske potreby Ryba

 
Garancia najnižšej ceny ×